Apteka Leki 24
Apteka bez recepty
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Twój koszyk
zł 0.00

Wysyłka i dostawa

Postanawiając zakupić  produkt w sieci oczekujemy zwłaszcza ekspresowej realizacji i korzystnych warunków dostawy. Wygoda i natychmiastowość stały się wszak znakiem epoki informacyjnej. Jeśli poszukujesz wspomnianych przymiotów i stawiasz je w górnej części hierarchii wartości, to znalazłeś się w odpowiednim położeniu, ponieważ nasz sklep to uosobienie bezpiecznych, szybkich i wygodnych zakupów.

Zaraz po sfinalizowaniu zamówienia otrzymasz wiadomość na twój adres e-mail z powiadomieniami o szczegółach wysyłki. Odnajdziesz tam zawiadomienia na temat przewidywanego terminu przesłania produktów, dostarczenia pakunku oraz inne kluczowe detale. Twoje oczekiwanie nie jest nam obojętne, dlatego zaraz po otrzymaniu zapłaty chcemy na bieżąco informować Cię o statusie przesyłki. 

Na ogół skompletowanie przeciętnego zamówienia zajmuje do kilku dni roboczych. Jeśli z losowych powodów przygotowanie produktów do wysyłki zajmie dłużej niż się spodziewano, otrzymasz wiadomość. Jeżeli podczas kompletowania Twojego pakunku okaże się, że jakiś produkt jest chwilowo poza magazynem, to poinformujemy Cię o tym bezzwłocznie. Po przekazaniu przez nas paczki do transportu również powiadomimy Cię od razu. Podsumowując, każda czynność bezpośrednio związana z produktami zamówionymi przez Ciebie będzie raportowana, a każda zmiana statusu będzie aktualizowana.

Jeśli chodzi o sposób transportu twojej paczki, to jesteś zobligowany do dokonania wyboru już podczas procesu składania zamówienia na naszej stronie internetowej. Jest to fundamentalna notyfikacja, bez której Twój formularz nie może być zaakceptowany. Twoje zamówienie może być przekazane za pomocą firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub może być dostarczone do paczkomatu.

Przesyłka kurierska to najszybsza opcja. Po przekazaniu paczki kurierowi powinna ona trafić do Ciebie już zaledwie w ciągu jednego do paru dni (około 48 godzin). Wybierając opcję kurierską możesz również uiścić należność za Twoje zamówienie przy odbiorze (przekazać należną sumę kurierowi podczas odbioru paczki). Jeśli z jakichś powodów nie możesz odebrać paczki w podanych godzinach (jesteś w pracy lub na wakacjach), możesz przybyć po paczkę do wyznaczonej strefy. Pamiętaj jednak, że długi czas nieodbierania paczki zaowocuje powrotem produktów do naszego sklepu. Pamiętaj, aby informować nas na bieżąco.

Kolejnym sposobem na transport zamówienia jest paczka lub list. Instytucja pocztowa w Polsce dyktuje  niższe ceny transportu, ale w zamian za to trzeba nastawić się na dłuższe czekanie. Placówka oferuje listy ekonomiczne, polecone i priorytety, a także paczki. Jeśli twoje produkty mają być dostarczone przez listonosza, to zaznacz tę opcję podczas składania zamówienia.

Kolejną alternatywą jest dostawa do paczkomatu. Paczkomat to punkt odbioru przesyłek, który umożliwia odebranie ich własnoręcznie. Jeśli chcesz odebrać produkty w paczkomacie musisz wskazać specjalną opcję przy finalizowaniu zamówienia. Po zaznaczeniu należytego okienka zostanie wyświetlona ewidencja z dostępnymi lokalizacjami paczkomatów w Polsce, z której musisz wytypować tylko jeden punkt odbioru. Po wskazaniu lokalizacji zamówienie będzie dostarczone do wytypowanego paczkomatu, a ty otrzymasz powiadomienie na telefon z wyspecjalizowanym kodem, który posłuży do otworzenia szafki z paczką. Pamiętaj, że do odbioru paczki potrzebne jest wprowadzenie numeru telefonu i kilkucyfrowego kodu. Po spełnieniu tych kroków, drzwiczki winny się otworzyć.

Jeśli po otrzymaniu zamówienia coś jest nie tak, prześlij nam wiadomość. Masz prawo do złożenia zwrotu, reklamacji lub zrezygnowania z zakupu bez podania motywu. Koniecznie przekaż nam wszystkie nieodzowne detale związane z produktami i w razie potrzeby prześlij zdjęcia. Podchodzimy do każdego konsumenta jednostkowo, dlatego z pewnością znajdziemy rozwiązanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji FAQ lub w regulaminie (polityce sklepu).

Jeśli dostałeś powiadomienie o przekazaniu zamówienia do wysyłki, ale kurier lub listonosz nie odwiedza cię już przez dłuższy czas, poinformuj nas o tym lub zadzwoń bezpośrednio do firmy przewozowej. Być może transport dotarł do Ciebie w trakcie twojej nieobecności (awizo). Zachowaj w pamięci, że przy wybraniu przesyłki pocztą możesz spodziewać się dłuższego czekania. 

Jeśli otrzymałeś już swoje produkty i jesteś usatysfakcjonowany to nie zapomnij o napisaniu kilkuzdaniowej przychylnej opinii o nas. Twoja aprobatywna wypowiedź jest dla nas motorem napędowym do dalszego działania.

Moje konto