Apteka Leki 24
Apteka bez recepty
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Twój koszyk
zł 0.00

Oryginalny tabletki Kamagra 100 mg

4.4

Około 3,5 miliona mężczyzn w Polsce zmagało się przynajmniej raz lub stale doświadcza problemów z erekcją. Brak możliwości usatysfakcjonowania swojej drugiej połówki, spadek samooceny i poczucia akceptacji, osłabienie więzi emocjonalnych, nieudany seks, ochłodzenie relacji to tylko niektóre skutki jakie niesie za sobą brak udanego życia seksualnego. Dzięki Kamagrze – popularnemu i skutecznemu zamiennikowi oryginalnych błękitnych tabletek, szybko odzyskasz potencjał seksualny i będziesz mógł czerpać satysfakcję z udanego stosunku za każdym razem.

Kamagra Tabletki:

  • 50mg
  • 100mg
Paczka Za tabletka Cena Oszczędzasz
12 tabletki zł 11.58
138.91
Kup
24 tabletki zł 7.21
172.95
zł 104.87 Kup
32 tabletki zł 6.41
205.25
zł 165.18 Kup
60 tabletki + 6 Bonus tabletki zł 5.77
346.39
zł 348.16 Kup
92 tabletki + 8 Bonus tabletki zł 5.44
500.09
zł 564.89 Kup
120 tabletki + 8 Bonus tabletki zł 5.13
615.80
zł 773.30 Kup
Paczka Za tabletka Cena Oszczędzasz
12 tabletki zł 12.51
150.15
Kup
24 tabletki zł 7.90
189.69
zł 110.61 Kup
32 tabletki zł 7.05
225.63
zł 174.77 Kup
60 tabletki + 6 Bonus tabletki zł 6.12
367.23
zł 383.52 Kup
92 tabletki + 8 Bonus tabletki zł 5.85
538.31
zł 612.84 Kup
120 tabletki + 8 Bonus tabletki zł 5.48
657.57
zł 843.93 Kup

Co to jest Kamagra?

Kamagra to lek na potencję, który mogą zażywać panowie doświadczający problemów powiązanych z zaburzeniami erekcji. Jest to jeden z najwyżej ocenianych i najbardziej efektywnych zamienników oryginalnej Viagry. Kamagra zawiera ten sam składnik aktywny, co jej popularny i znany na całym świecie poprzednik. Kamagrę rekomenduje wielu specjalistów, nie tylko w Polsce, ale również na całym kontynencie europejskim i na świecie, ze względu na jej dużą popularność.

Czym różni się oryginalna Kamagra od oryginalnej Viagry?

Jak już wcześniej wspomniano, Kamagra nie przejawia znaczących rozbieżności, ponieważ jest zamiennikiem Viagry. W jej skład wchodzi nawet ta sama substancja czynna (Sildenafil). Oba farmaceutyki są ukierunkowane na panów i mają za zadanie pomóc w zaburzeniach erekcji. Kamagra posiada nawet podobne opakowanie i pokrewny kształt tabletek. Cena za jedną tabletkę Kamagry jest zazwyczaj niższa niż cena jednej tabletki Viagry.

Jak działają tabletki Kamagra?

Kamagra powoduje osłabienie skurczu naczyń krwionośnych znajdujących się w męskim członku i jego okolicach, przez co więcej krwi może dotrzeć do penisa. Dzięki lepszemu ukrwieniu, wzwód może zostać osiągnięty bez większego wysiłku. Pod warunkiem zażycia tabletki zgodnie z wytycznymi dołączonymi do opakowania, Kamagra powoduje, że mężczyzna jest gotowy do działania. Warto jednak zanotować, że Kamagra pomoże osiągnąć erekcję tylko wtedy, gdy mężczyzna wszedł już w stan pobudzenia seksualnego (np. po rozpoczęciu gry wstępnej). Eksperci zalecają rozpoczęcie terapii od mniejszej dawki. Jeśli mniejsza ilość substancji czynnej nie pomoże, można zwiększyć dawkowanie do 100mg.

Czy Kamagra jest też dla pań?

Na ulotce oraz każdej stronie internetowej widnieje informacja, że Kamagra nie może być zażywana przez kobiety. Kobiecy układ rozrodczy znacznie różni się od męskiego, dlatego oczywistą rzeczą jest fakt, że lek, który jest przeznaczony dla mężczyzn może u kobiet przynieść więcej szkód niż pożytku. Na kobietę ten lek nie zadziała.

Czy lek może powodować skutki uboczne?

Niezależnie od tego jaki lek wpadnie nam w ręce, wszędzie dostrzeżemy informację o skutkach ubocznych. W przypadku Kamagry, nie należy się w dużej mierze obawiać, ponieważ producent podaje, że tylko odosobnione przypadki to sytuacje, w których nastąpiło działanie niepożądane. Jako nieliczne przypadki ulotka wymienia najczęściej niedociśnienie, chwilową utratę słuchu, niedosłuch, nieregularny puls, dzwonienie w uszach, suchość w ustach. Najczęściej spotykanym, aczkolwiek niegroźnym objawem jest lekki ból głowy. Skieruj swoją uwagę na to, że większość skutków ubocznych zaistniała z przyczyny nieprawidłowego przyjmowania leku lub złamania zasad wymienionych w podpunkcie przeciwwskazań.

Przeciwwskazania do zażywania Kamagry

Na instrukcji dotyczącej leku można szybko zauważyć listę przeciwwskazań, do których należy stosować się kategorycznie. Wszelkie odstępstwo może być opłakane w skutkach, więc zaleca się wywiad lekarski przed rozpoczęciem terapii. Pacjent który przyjmuje azotany lub leki uwalniające tlenek azotu nie powinien stosować Kamagry (te leki w połączeniu z Kamagrą mogą sprowadzić poziom ciśnienia tętniczego do niebezpiecznie niskich wartości). Osoba, która choruje na serce, wątrobę lub ma problemy z nerkami powinna podjąć szczególnie ostrożne kroki. Kamagry nie mogą przyjmować osoby, które nie weszły w okres pełnoletności (tj. nie ukończyły jeszcze pełnoletności). Kamagra i alkohol to niekorzystne połączenie, ponieważ może osłabiać działanie leku.

Zamów tabletki w internecie, aby kupić Kamagrę 100mg najtaniej

Oryginalną Kamagrę można dostać w aptekach w miastach (najczęściej stolicach wojewódzkich typu Warszawa, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz). Największe prawdopodobieństwo kupienia Kamagry oferują sklepy i apteki internetowe specjalizujące się w dystrybuowaniu środków na potencję. Zamówienie tabletek online jest najtańszą i najwygodniejszą metodą, ponieważ nie musisz nawet opuszczać budynku, aby zdobyć upragniony środek. Większość punktów handlowych online oferuje infolinię 24/7, a zamówienie można złożyć w dogodnym momencie. Co ciekawe, nie trzeba nawet czekać na kuriera, ponieważ większa część dystrybutorów internetowych oferuje opcję „odbiór w paczkomacie Inpost”. Wystarczy tylko zlokalizować paczkomaty, do których pracownik dostarczy przesyłkę i odebrać pakunek.

Czy oryginał jest dostępny tylko na receptę?

W stacjonarnych aptekach lek Kamagra można kupić za okazaniem recepty, ale strony internetowe oferują tabletki bez recepty. Pamiętaj, że tabletki bez recepty to nie produkt, który pochodzi z Polski (jest to produkt sprowadzony zza granicy).

Ile kosztuje oryginalna Kamagra?

Oryginalna Kamagra jest stosunkowo tania, jeśli porównać ją do innych leków na potencję (np. Viagra). Cena za jedną tabletkę zaczyna się już od 10 zł, a są źródła, które oferują lek jeszcze taniej. Niekktóre oferują kupienie za jednym zamówieniem 320 tabletek za łączną cenę 1600 zł, gdzie cena jednej tabletki to 5,00 zł. Recerwując sobie taką ilość, macie pewny profit, ponieważ jest to najtańsza oferta na rynku. Oczywiście, darmowa wysyłka przy większej ilości blistrów to już standard. Warto poszukać Kamagry na stronach takich jak Aliexpress Poland lub Allegro.

Recenzje i opinie na temat oryginalnych tabletek

Kamagra jest już bardzo popularnym i wysoce rozprzestrzenionym specyfikiem. Panowie chwalą stosowanie Kamagry na forum za szybkość działania i stosunkowo niewielki zakres skutków ubocznych. Przekonaj się sam i zaopatrz się w tabletki Kamagra już dziś.

Moje konto