Apteka Leki 24
Apteka bez recepty
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Twój koszyk
zł 0.00

Oryginalna Levitra 10/20mg

4.6

Jednym z popularniejszych leków na potencję jest Levitra 20mg. Problemy z erekcją dotykają nie tylko przystarych mężczyzn z racji ilości przeżytych wiosen, ale także młodszych panów ze względu na stresujący tryb życia. Levitra to sprawdzony sposób na walkę z zaburzeniami potencji, dlatego warto przyjrzeć się dokładnie jego działaniu i poznać opinie użytkowników. Pozytywne znaczenie ma potwierdzony naukowo fakt, że przy regularnym stosowaniu leków na zaburzenia erekcji, życie seksualne może powrócić do normy bez używania wspomagaczy.

Oryginalna Levitra:

  • 20mg
Paczka Za tabletka Cena Oszczędzasz
4 tabletki zł 35.96
143.83
Kup
12 tabletki + 2 Bonus tabletki zł 22.34
268.13
zł 163.36 Kup
24 tabletki + 3 Bonus tabletki zł 17.39
417.24
zł 445.74 Kup
48 tabletki + 5 Bonus tabletki zł 15.02
721.08
zł 1,004.88 Kup
96 tabletki + 5 Bonus tabletki zł 13.26
1,272.59
zł 2,179.33 Kup
120 tabletki + 5 Bonus tabletki zł 13.19
1,582.81
zł 2,732.09 Kup

Co to jest Levitra?

Levitra 20 mg to skuteczny i bezpieczny lek na potencję. Zawiera substancję czynną o nazwie Wardenafil, która hamuje działanie tlenku azotu, mającego wpływ na nieodpowiednie ukrwienie penisa. Levitra umożliwia przeciwdziałanie wstydliwym dolegliwościom, które niejednokrotnie wycofują mężczyzn z życia seksualnego.

Jak działają tabletki Levitra?

Aktywny składnik leku (Wardenafil) zwiększa napływ krwi do penisa w trakcie pobudzenia seksualnego i pozwala na długą i silną erekcję. Lek ten stosuje się 60-30 min przed stosunkiem, zażywając jedną tabletkę popijaną szklanką wody. Należy uważać na spożycie tłustych potraw i soku grejpfrutowego, które spowalniają wchłanianie substancji czynnej. Oczywiście, odradza się również spożywanie alkoholu. Najczęściej zaleca się kupić tabletki Levitra 10mg, jednak dawkę można odpowiednio zwiększyć do 20 mg. Preparat stosuje się raz na dobę. Tabletki są rekomendowane dla mężczyzn po 50 roku życia, ale mogą je przyjmować pacjenci, którzy cierpią na inne schorzenia. Często lekarze przepisują go chorym na cukrzycę, nadciśnienie lub z wysokim cholesterolem, u których nie działają inne leki. Czas działania leku zależy od wielu czynników i predyspozycji mężczyzny, jednak maksymalne działanie określa się do dziesięciu godzin, zaś początek działania można zaobserwować po około 15 minutach od zażycia.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne lub przeciwwskazania?

Levitra jest lekiem, którego działanie jest podobne do Viagry, lecz obydwa specyfiki bazują na nieco innej substancji czynnej. Levitra powstała znacznie później i niesie za sobą znacznie mniej skutków ubocznych. Mimo wszystko, niektóre osoby zaobserwowały po zażyciu bóle głowy, zawroty, niestrawność, zaczerwienienia twarzy, uczucie pełnego nosa oraz zaburzenia widzenia. Przyjmowanie leku przynosi jednak większe korzyści dla samopoczucia niż lekkie objawy niepożądane obserwowane u małego odsetka pacjentów. Przeciwwskazaniem do stosowania farmaceutyku są przewlekłe choroby nerek, serca i wątroby, zaburzenia krzepnięcia krwi, uczulenie na składniki leku, wrzody żołądka, białaczka lub inne ciężkie choroby.

Czy Levitra jest także dla pań?

Levitra 20 mg przeznaczona jest jedynie dla mężczyzn powyżej osiemnastego roku życia i zabrania się stosowania leku przez kobiety i dzieci.

Gdzie można kupić lek na potencję Levitra 20mg lub 10mg ?

Apteka stacjonarna to miejsce, które najbardziej kojarzy nam się z zakupem leków. Jednakże, w tabletki Levitra 20mg można zaopatrzyć się tylko wybranych aptekach na receptę. Ponadto, tabletki te nie są lekiem refundowanym przez NFZ. Łatwiejszy dostęp do specyfiku oferują sklepy internetowe.

Czy Levitra jest w aptece tylko i wyłącznie na receptę?

W Polsce Levitra dostępna jest na receptę, po uprzednim badaniu. Sklepy internetowe oferują lek bez recepty, ale jest to zwykle zamiennik.

W jakiej aptece można kupić ten lek?

Apteki stacjonarne oferują lek Levitra w różnych opakowaniach - 10 mg albo 20 mg. Są to tabletki powlekane do popijania wodą, w kolorze pomarańczowym. Sprzedawane są w blistrach po 2, 4, 8 i 12 tabletek. Zaleca się korzystanie ze sprawdzonych aptek i sklepów, aby uniknąć nieuczciwych sprzedawców i zakupić tylko oryginalny specyfik. Dostępny jest także lek w formie rozpuszczalnej w ustach w dawce 10 mg, ale tylko w aptekach internetowych, które sprowadzają Levitrę z innych krajów Unii Europejskiej.

Czy Levitra jest dostępna online?

Lek jest dostępny online, jednak wymagana jest recepta lekarska. Apteki internetowe oferują także możliwość skorzystania z kliniki internetowej. Należy wypełnić formularz medyczny, który zostanie przesłany do lekarza i ten po zapoznaniu oraz ewentualnym braku przeciwwskazań wypisze odpowiedni lek i przekaże receptę do apteki.

Opinie użytkowników na temat tabletek Levitra

Warto przejrzeć forum i poczytać opinie na temat farmaceutyku. Wiele mężczyzn borykających się z problemem potencji pisze pochlebne uwagi na temat swojego życia seksualnego po zażyciu Levitra 10 mg i Levitra 20 mg. Jest to środek bezpieczny, który nie powoduje wielu skutków ubocznych. Zalecany jest głównie panom w średnim wieku, ze względu na znikomą ilość reakcji z innymi lekami. Skuteczność leku została potwierdzona przez wielu specjalistów oraz zadowolonych pacjentów. Dla ewentualnych niedowiarków, na stronie producenta zamieszczona jest ulotka leku, która rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące działania i przeciwwskazań. Najlepszym sposobem na problemy z potencją jest, naturalnie, wypróbowanie leku. Jest on łatwo dostępny, a za 1 blister (4 tabletki) zapłacimy około 120 zł. Sklepy oferują często promocyjne ceny lub dodatkowe gratisy za zamówienie większych ilości leku.

Moje konto